BUBBLE FOOTBALL

Nie ma jednoznacznych informacji odnośnie miejsca, w którym po raz pierwszy pojawiła się ta niesamowita odmiana piłki nożnej. Wiadomo za to, że kluczową rolę w popularyzacji Bubble Football-u odegrali Norwegowie. To oni w 2012 roku,zaprezentowali Bubble-Football w znanym telewizyjnym show, jako antidotum dla wszystkich narzekających na bezkontaktowość standardowej piłki nożnej. W ten oto sposób, „fala zderzeń” dotarła m.in. do reszty krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Niemiec, no i nareszcie… DO POLSKI!

ZASADY GRY

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. W co się ubrać?

Sportowe obuwie z płaską podeszwą oraz wygodne, luźne ubrania.

2. Gdzie odbywają się mecze?

To zależy od miasta. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.

3. Jakie są ograniczenia wiekowe?

Gra jest odpowiednia dla osób w przedziale wiekowym: 6 -99 lat. W przypadku osób nieletnich konieczna jest zgoda rodziców.

4. Czy to bezpieczne?

Dmuchane kule w pełni amortyzują każde zderzenie. Dodatkowo dysponujemy kompletem ochraniaczy na kolana które skutecznie chronią przed ewentualnymi otarciami. Nie ma się czego bać!

5. Czy można zorganizować zabawę w dowolnym mieście?

Oczywiście, że tak. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę!

6. Czy bubble football może stać się częścią większej imprezy?

Jasne, jesteśmy otwarci na współpracę i udział w różnego rodzaju eventach.  Jeśli organizujesz większą imprezę i chcesz urozmaicić ją zabawą w naszych kulach,  jesteśmy do Twojej dyspozycji.

7. Jakie warunki musi zapewnić zamawiający usługę?

Aby przeprowadzić rozgrywki potrzebujemy dwóch rzeczy: dostępu do prądu w promieniu 50 m od miejsca rozgrywek oraz odpowiedniego terenu. Teren (tylko trawa, parkiet lub śnieg) powinien być płaski i oczyszczony ze wszelkich przedmiotów ostrych.

8. Ile osób może grać naraz?

10 osób może grać w tym samym czasie. W przypadku większej liczby graczy, dzielimy się na drużyny i zmieniamy się.